Jdi na obsah Jdi na menu
 


Český GIBS následuje pitomce z EU

10. 10. 2018

V České republice se přibližují některá stanoviska neuvěřitelným slátaninám, které k nám míří z Bruselu .

Máme zde grázla, který dlouhodobě terorizuje svou bezohlednou jízdou ostatní uživatele dopravy, není nýmand, i když má odebrán řidičský průkaz do r.2020, klidně trajdí tento šílenec po silnicích. I posvítila si na grázla silniční hlídka a v tunelu Blanka mu vozidlo náhle zatarasilo cestu, všichni kolegové stojí za oním hrdinou, který možná zachránil další životy.

Poněvadž mají grázlové zpravidla kliku, i tento si bebí rychle vyléčil a může pokračovat. Je ironií, že státní zastupitelství jej nepohnalo před soud za bezohlednou jízdu, ten patří za katr !

Stejný názor jako většina nemá GIBS která se poučila od marxistů z EU jak nasírat lidi. Poslala policistu před soud. Normální člověk žasne.

PRAHA Desítky policistů ve středu přišly k soudu podpořit svého kolegu Šimona Vaice, který je souzen za těžké zranění motorkáře. Podle obžaloby loni v červenci zahradil ujíždějícímu motorkáři cestu služebním autem. Žalobce pro něj navrhl podmínku. Muž, který měl v té době zákaz řízení, již nestihl zabrzdit a při srážce utrpěl vážná zranění. Za obžalovaného se postavil policejní sbor včetně prezidenta Tomáše Tuhého a ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD).

 

 

Jde o nebezpečný precedens. Říká grázlům : nebojte se milánkové, pokračujte ve své zábavě, my to za vás ukočírujeme.

 

 

 

 

 

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


HF Propagation


select language
Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2019 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 447152
Měsíc: 3378
Den: 126