Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fantastický trest

5. 9. 2013

Ponaučení pro naše soudce:

Clevelandský soudce Pinkey Carr rozhodl v březnu t.r. o tom, že po propuštění z vězení musí 58letý Richard Dameron týden stát tři hodiny denně před policejní stanicí s cedulí s nápisem „Omlouvám se policistovi Simonovi a všem dalším policistům za to, že jsem idiot, který volal na nouzovou linku a vyhrožoval tam zabitím. Omlouvám se a nikdy se to znovu nestane” na krku.

Dameron byl odsouzen k 90 dnům vězení a „cedulovému trestu” sice už v březnu, ale v červnu se u policejní stanice s cedulí neukázal a rozzuřený soudce mu za to přidal dalších 90 dní ve vězení. Dameron tehdy tvrdil, že byl opilý a neměl odvoz, aby mohl k policejní stanici dojet.

Dovedu si představit kvantum debilů, kteří volají poplašné zprávy o uložených bombách v místech s velkou četností lidí, jak odsouzeni stojí na vyhrazeném a dobře viditelném místě s touto cedulí. Velice hezké by bylo pokud by podobný trest dostali předáci politických stran, kteří za nehorázné peníze daňových poplatníků zatěžují většinu národa každý den opravdu debilními nápady. Bohužel žijeme v zemičce, kde k něčemu podobnému zřejmě nikdy nedojde.


PS: Rád bych se mýlil

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


HF Propagation


select language


Visitors
Archiv

Kalendář
<< leden / 2021 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 536174
Měsíc: 5879
Den: 128