Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je před volbami

23. 9. 2018

Blíží se nám komunální volby (ty do senátu pomíjím) a tak zase obyčejný český člověk (OČČ) - za kterého se počítám zažívá nátlak, který ve srovnání s propagandou kulhavého nácka Goebelse jasně vede ! Reklamní agentury vyrábějící děsivé blbiny si masti kapsy, protože objednatelé - politické strany nejsou schopny samy něco vymyslet a vykukům posílají neuvěřitelné sumy. Ty se ocitly na účtech politických stran ze zákona, podle %-ního počtu odevzdaných hlasů (námi-voliči) . Jen si vzpomeňme na Jardu Milijardu Tvrdíka, kolik miliónů utratil Paroubkovi a oranžovým za jedny neúspěšné volby, jako šéf volební kampaně. Toto jest zaznamenáno v kronice oranžových v kapitole "Naše slavné prohry" (inspirace Járou da Cimrmanem).

Ty peníze nespadly z nebe, podílí se na nich všichni občané, odvádějící státu ve svém souhrnu neuvěřitelnou sumu. Ale máme těsně před "malými", tedy komunálními volbami a přátelé - jde do tuhého . Jde o koryta. Pravda, menší než při těch větších volbách, ale :

Politické strany a hnutí se to ale rozhodly konečně všechno vyřešit. Aleluja! Stačí se podívat na billboardy, přečíst si předvolební letáčky, či zajít na besedu s některým z politiků a političek. Všechno je to ale jen blafování a šálení myslí.

Podle slov z předvolební kampaně totiž budeme mít v naší krásné České republice naprosto skvělé silnice, rychlé vlaky, dostatek školek, škol a bytů. Zdravotní péče bude absolutně skvělá, všechno bude vyřešeno, všichni dostanou přidáno. Vlastně bychom měli politikům líbat ruce i nohy v radostném očekávání blaženého ráje, který nás podle nich čeká, pokud zvolíte tu, či onu stranu. Jenže nic takového samozřejmě nenastane.

Vyjdu ven a směje se na nás nová hvězda oranžových . Jmenuje se Landovský (on jest synem oblíbeného herce). Tento pán je bezkonkurenční kouzelník . Neříká sice simsala -bim, nebo hatlámo-patlámo, ale kouzlí jedním slovem JASNĚ . Což znamená, že vyřeší vše na co si volič vzpomene od městské hromadné dopravy zadarmiko + přehršel dalších problémů, které zatím neschopné vlády až doposud nebyly schopné vyřešit. Když zvolíte pana Landovského, ten vyřkne ono Jasně a bude v Praze ráj na zemi (ale i jinde). A že takových slibotechniků je. V Praze 2 nějaký trouba na plakátu, ze kterého na vás zírá, slibuje odstranit všechny hrboly na tamních chodnících. Ejhle v Praze 2 se objevil nový Einstein !

Efekt ? Žádný ! Sečtou se hlasy, rozdělí se podle úspěchů velké milióny a volič bude zírat . Jak kde, jak kdo. Bohudík komunální, tedy místní politika má příklady obcí, městeček, měst , kde se daří - kde je ta práce vidět. Těmto poctivým a mnohdy bezejmenným lidem fandím a přál bych si, aby to byli především oni, tedy lidé, kteří bez keců odvedou pro své voliče práci, která bude vidět .

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


HF Propagation


select language
Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2019 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 447155
Měsíc: 3375
Den: 129