Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komplex "Hitler"

3. 9. 2017

Masmédia celého světa do nás cpou v posledních létech jedno slovo "Migrace". Nebudu-li dále zmiňovat nechutný bulvár, ale budu pozorovat onu "rozumnou" (relevantní pojem) část politologů, můžeme dojít k zajímavým zjištěním. Prvotní důsledek dnešní situace zavinila II.světová válka ! Úděsné jsou ztráty na životech u hlavních aktérů: SSSR - 26 milionů populace, Německo - 7 miliónů, Polsko - 6 miliónů (!), USA - 407 tisíc, vše zejména mužské populace ! K tomu musíme připočítat rovněž velikou část invalidů, zejména těch válečných, opět s převahou mužů. Je zajímavé, že až za USA je Japonsko a Velká Británie.

Co se dělo po roce 1945 ? Čechy bude zajímat odsun českých Němců zejména do Bavorska. To patřilo v létech 1918-1945 mezi nejchudší spolkové země. A stalo se neuvěřitelné ! I díky tomuto odsunu se stalo Bavorsko nejbohatší spolkovou zemí ! A to to postavení si opakovaně rok od roku v poslední době drží. Můžeme spekulovat proč tomu tak je, můžeme si říkat, co by se stalo, kdyby byl odsun prováděn jinou formou. Samozřejmě nenávist Čechů byla v roce 1945 k Němcům obrovská. A tak jak byli nuceni po Mnichově opustit Sudety Češi, za 6 roků se to opakovalo v opačném gardu. Lze říci, že slovy Gottwalda (ten to myslel ale jinak) : není Němec jako Němec !

Budiž ! Stalo se, dějiny navrátit nelze, tak jako nelze navrátit opěvovanou I.republiku "tatíčka Masaryka". Žijeme ve XXI.století a není to dobré. Evropu okupují ve velkém migranti, někteří na pokraji sil z tamních válek a chudí, jiní - mladí fešáci s mobily nejvyšší kvality, připraveni bezpracně urvat co nejvíce prachů. Nebo vyučit se duchovně od imámů v evropských mešitách (rostou jako houby po dešti), obalit se bombami a třeba se odbouchnout s heslem Allahu akbar! Přijít do ráje, kde na ně čekají davy krásných panen.

To, že jsou migranti v Anglii a Franci je historický fakt. Bývalý obr Velká Británie s množstvím kolonií a dominií po celém světě má Commonwealth (Britské společenství národů), to zaručuje všem občanům společenství právo stát se britským občanem. Proto je zejména Londýn a další velká města narván Araby, Pakistánci a bývalými Afričany. Povšimnout si je třeba, že ze strany migrantů jaksi není zájem o Skotsko, Wales či Severní Irsko. Je rovněž zajímavé, že davy neproudí do Irska.

Francie, to je jiná. Vše začalo I.světovou válkou, kde se Francie jako první objevila vůči americkým občanům černé pleti jako rasově tolerantní. K tomu přidejme africké kolonie a máme zde pestrý barevný kolorit, výrazný zejména v Paříži.

A pak Německo. Země, která v poslední době přivítala pod vedením Mutti Merkel skoro milión migrantů. Myslím si, že mají pravdu ti, kteří zdůrazňují, že jde o komplex zejména první poválečné generace (Angela Merkel se narodila v r.1954) z hrůz, které celosvětově způsobilo Německo v čele s Adolfem Hitlerem a jeho pohůnky. Marshallův plán (který obešel na přání Stalina naší zemi) pomohl k onomu hospodářskému zázraku. Lze bez nadsázky říci, že Evropě (myšleno EU) šéfuje Německo. Naše hospodářství podstatnou mírou drží VW-group v Mladé Boleslavi.

Ale jak to bylo s migrací v NSR dříve ? V 50-tých létech (v důsledku obrovské ztráty mužské populace) měla NSR velký nedostatek pracovních sil, zejména u nekvalifikovaných sil. Vyřešili to muži z Itálie. Pracovali tam cca 10 roků, vydělali marky, protože italská lira byla slaboučká. Napakovaní Italové se vrátili spokojeni domů a začala invaze Turků. Italové přicházeli dočasně bez rodin. Turkové s celými rodinami. Naučili se perfektně jazyk. Italové zanechali nejen Němcům pizzu, Turci nabízejí kebab. Podíváte-li se na reprezentaci Německa v kopané, tak v pátek 1.9.2017 nastoupilo proti ČR v základní sestavě více synů migrantů než pravých Němců: Turci,Tunisan a potomek otce ze Sierra Leone. (Být Hitler živ, klepla by ho u TV "pepka"). Budiž, v kopané jsou mistři světa ! Tito Němci vydělávají v movitých klubech západní Evropy balíky peněz! A teď zde máme čerstvé migranty.

Věřím tomu, že zlé jméno migrace jako takové dělá v té obrovské sumě jednoho miliónů nepatrné procento z nich. Co zajímá masmédia? Průsery ! Čím více mrtvých, tím lépe. Zblblí čtenáři Blesku a jiného póvlu hltají povídání o tekoucí krvi, pokud žije migrant spořádaně, to nikoho nezajímá. Pokud někomu podřeže krk, nebo znásilní řadu žen, to je jiné kafe. Že jó ?

Druhou věcí je, když grázla zastřelí policie, nebo ho zatkne, tak tatík nebo jeho mamina neopomene sdělit novinářům: vždyť to byl takový hodný a spořádaný chlapec....., tato banda navštěvuje mešity, kde do nich cpou imámové nenávist ke všemu, co není muslimské. Zde skládají maturitu. Pak odcházejí na vysoké školy terorismu do Jemenu,Iráku,Afghanistanu, Pákistánu atd. Zde skládají "státnice" a pak s falešnými pasy a balíky peněz šupky, hupky za nevěrci- ty je třeba přece likvidovat - Alláhu akbár........

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


HF Propagation


select language


Visitors
Archiv

Kalendář
<< leden / 2021 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 536685
Měsíc: 5833
Den: 127