Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chyba manažéra ?

2. 6. 2017

Nepíši tento příspěvek rád, protože se všemi zainteresovanými vycházím dobře, ale bohužel stalo se to.

Postiženým je Radek, OK1FHI. Již v roce 2015 splnil všechny podmínky k udělení nejvyšší trofeje DIG - TROPHY 1000. Je pravidlem, protože jde o významnou událost klubu, že toto ocenění se zásadně předává při setkáních DIG, obvykle při hamfestu, kde je takovou "příjemnou třešničkou na dortu".

Smolařem byl na setkání v Podbořanech dne 27.5.2017 opět Radek . Včas avizoval předsedovi OK sekce, Zdeňkovi, OK1AR, že bohužel pracovní povinnosti mu neumožní zůstat až do večerního hamfestu. Kvůli QRL musel odcestovat nejpozději v 15 hodin z místa setkání.

OK1AR rovněž včas avizoval tuto skutečnost s předstihem sekretáři DIG Wernerovi, DH1PAL a bylo domluveno, že k slavnostnímu předání trofeje dojde ihned po skončení VKV rundy, v našem případě se tak bohužel nestalo.

Ze zatím neznámých důvodu mngr diplomu DF4UM odcestovala automobilem s rodinou kamsi (?) a klíč od pokoje samozřejmě vzala sebou. Trofej Wernerovi před odjezdem nepředala.

Čas ubíhal, skončila Ten-ten runda, místo konání obou rund se vyprazdňovalo, zůstali pouze ti "skalní". Ze zainteresovaných přítomných nikdo nic nevěděl. Na Wernerovi jsem viděl, že je mu to krajně nepříjemné. K něčemu obdobnému  n i k d y  na setkáních nedošlo.

Až po 14-té hodině se trofej pro Radka objevila (bez DF4UM, která ji měla předat). Vše zůstalo na DH1PAL ano i na něm to bylo vidět.....

Dále nechám mluvit fotografie s menším slovním doprovodem :

p1110144.jpg

Nikdo kromě OK1FHI a DH1PAL není "v obraze" - 12.tý v OK si jde pro T1000

p1110145.jpg

T1000 se předává a všichni kolem pořád mimo

p1110147.jpg

Je to normální ?

p1110148.jpg

Teprve v tomto okamžiku zaregistrováno, že probíhá 1.vrchol DIG-Meetingu a začíná se tleskat (OK1RH,DF3TE,OK1AR,DL6BAM,DH5JR,DF6QP,DJ8VC a DL8JS)

p1110149.jpg

HAPPY END ???

Možná, že si někdo ze čtenářů řekne: a proč o tom tolik píšeš ? Jde přece o prkotinu. Myslím si, že o prkotinu nejde. Jde o princip ! Pokud se budou tyto příhody opakovat, nemusí se trofeje předávat se zpožděním na hamfestech. Stačí je poslat opravdu poštou. Na rozdíl od Zdena, OK1DOY, který měl štěstí, že trofej jako 13.-tý v OK převzal při večerním hamfestu, tedy se jménem (pod svou call), Radkovi tam jméno chybí. Stejně tak chybělo Vencovi, OK1RH, když trofej přebíral v roce 2015 v Neunkirchenu (viz článek na tomto webu).

Radek je můj kamarád a gentleman, který vše bral s nadhledem. Považuji za potřebné se o této nemilé události veřejně zmínit. Česká sekce DIG je jasně v klubu nejaktivnější a nejúspěšnější. Setkání zorganizovala na úrovni. Předseda sekce má dobré vztahy s vedením města, které bylo významným sponzorem setkání. Tato kaňka byla naprosto zbytečná....

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


HF Propagation


select language
Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2019 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 447156
Měsíc: 3376
Den: 129