Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání DIG v roce 2019

Přesně po deseti létech byl vedením DIG znovu zvolen kopec s pivovarem (kde se vše důležité odehraje) poblíž bavorského Regensburgu . Jde o důležité setkání. Uskuteční se v době od 30.5.-2.6.2019, tedy v roce 50.výročí klubu, který má jen v České republice přes 100 členů.

Přiznávám, že již nejsem tolik aktivní jako dříve, ale od roku 2006 si nenechávám DIG setkání ujít, a to včetně setkání členů sesterského klubu DSW, která jsou v sudé roky.

I když zatím není znám přesný program setkání, tuším, že osvědčení organizátoři vymyslí něco výtečného. Tak třeba v r.2009 umožnili zájemcům prohlídku továrny BMW. Nejsem automobilista, ale byl to pro mě životní zážitek.

Samotný Regensburg je příjemné historické bavorské město, které stojí za procházky.

Místo setkání je budova pivovaru na Orlím vrchu. Podotýkám, že čepují opravdu výborné pivo. Hlavní sál je dostatečně velký, aby pojmul všechny zájemce. Předpokládá se, že jich bude více, než v předchozích létech.

Nevýhodou návštěvníků, kteří se teprve rozmýšlejí je problém ubytování. Ti, kteří to znají si dávno rezervovali pokoje v budově pivovaru. Zbývají okolní blízké lokality s hotýlky, penzióny a soukromníky. To již dá hledání.

Kam jinam by se mohli zájemci o setkání z ČR lépe dostat, než do místa blízko hranic. Moc kilometrů neujedou.

A tak se těším na závěrečný vrchol - Hamfest, v sobotu večer. A nejen na něj. Na viděnou v Adlesbergu !

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


HF Propagation


select language
Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 447151
Měsíc: 3378
Den: 125